~ Ne Shitje

Apartamenti B1 është i organizuar me dy dhoma gjumi, dhomë ndenje të madhe, nj ballkon dhe një banjo. Dhoma e ndenjes është mjaft e madhe dhe përfshin hapesirën e gatimit, ngrënies dhe ndenien dhe ka nje pamje mjaft panoramike nga deti. Dy dhomat e gjumit dhe banjo janë të organizuara në një koridor. Ballkoni gjendet ne njeren nga dhomat e gjumit dhe gjithashtu ka pamje nga deti, të lejon të vendosësh lule natyrale, tavolinë ku mund të shijoni pamjen e detit duke pirë një kafe apo një birrë. Banjo gjendet ne fund te korridorit dhe eshte me dritare.

 

 

There is no gallery selected or the gallery was deleted.

 

Sipërfaqa totale: 90.74 m2
Sipërfaqa e brëndshme: __ m2
Sipërfaqa e përbashkët: __ m2

Për të parë projektin me detaje klikoni këtu.

Cmimi: 72.592
Viti i Ndërtimit: 2013
Metër Katror:90.74