~ Ne Shitje

Apartamenti B7 është i organizuar me një dhomë gjumi, dhomë ndenje të madhe, një ballkone dhe një tualet. Dhoma e ndenjes është e organizuar mjaft mirë edhe përfshin hapsirën e gatimit, ngrënies dhe ndenjes. Kjo dhomë ka dalje në ballkon, i cili ka pamje të mbrekullushme nga detin dhe plazhin. Edhe dhoma e gjumit ka dalje në ballkon me pamje nga deti. Tualeti është i organizuar mirë me të gjithë paisjet e nevojshme hidrosanitare.

Cmimi: 69.059
Viti i Ndërtimit: 2013
Kati: 6
Metër Katror:74.50