ap-a4
~ Ne Shitje
  • 89.240
  • Property Type:
  • Beds: 2
  • Baths: 1
  • S: 111.55

Apartamenti A4 është i organizuar me dy dhoma gjumi, dhomë ndenje të madhe, dy ballkone dhe një tualet. Dhoma e ndenjes është e organizuar shumë mirë edhe përfshin hapsirën e gatimit, ngrënies dhe ndenjes. Kjo dhomë ka dalje në ballkon, i cili është i madh e ka pamje të mbrekullushme mbi detin dhe plazhin. Dhomat e gjumit janë të orientuara nga lindja, në pjesën e pasme të objektit ku gjendet dhe ballkoni tjetër. Tualeti është i organizuar mirë me të gjithë paisjet e nevojshme hidrosanitare.

a4_p

Sipërfaqa totale: 111.55 m2
Sipërfaqa e brëndshme: 99.6 m2
Sipërfaqa e përbashkët: 11.95 m2

Për të parë projektin me detaje klikoni këtu .

Cmimi: 89.240
Adresa: Rezidenca Merville, Shkëmbi Kavajës
Qyteti: Durrës
Viti i Ndërtimit: 2013
Metër Katror:111.55
Dhoma Gjumi: 2
Tualet: 1
Tipi i Pronës: Apartament
Vendndodhja: Rezidenca Merville Casa nel Mare Shkëmbi Kavajës Durrës
Dhoma: 3