ap-a1
- Ofertë
  • 65.900
  • Property Type:
  • Beds: 2
  • Baths: 1
  • S: 109.09

Apartamenti A1 është i organizuar me dy dhoma gjumi, dhomë ndenje të madhe, dy ballkone dhe një banjo. Dhoma e ndenjes është mjaft e madhe dhe përfshin hapsirën e gatimit, ngrënies dhe ndenien. Kjo dhomë ka dalje në ballkon, i cili ka pamje anësore nga deti dhe të lejon të vendosësh lule natyrale dhe tavolinë ku mund të shijoni pamjen e detit duke pirë një kafe apo një birrë.
Dy dhomat e gjumit dhe banjo janë të organizuara në një koridor. Njëra nga dhomat e gjumit është mjaftë e madhe ndërsa dhoma tjetër është pak më e vogël dhe ka edhe një ballkon.

katalogu 1-12

Sipërfaqa totale: 109.09 m2
Sipërfaqa e brëndshme: 97.4 m2
Sipërfaqa e përbashkët: 11.69 m2

Për të parë projektin me detaje klikoni këtu.

Cmimi: 65.900
Adresa: Rezidenca Merville, Shkëmbi Kavajës
Qyteti: Durrës
Viti i Ndërtimit: 2013
Metër Katror:109.09
Dhoma Gjumi: 2
Tualet: 1
Tipi i Pronës: Apartament
Vendndodhja: Rezidenca Merville Casa nel Mare Shkëmbi Kavajës Durrës
Dhoma: 3