ap-a6
~ Ne Shitje
  • 58,212
  • Property Type:
  • Beds: 1
  • Baths: 1
  • S: 64.68

Apartamenti A6 është i organizuar me një dhomë gjumi, dhomë ndenje të madhe, një ballkone dhe një tualet. Dhoma e ndenjes është e organizuar mjaft mirë edhe përfshin hapsirën e gatimit, ngrënies dhe ndenjes. Kjo dhomë ka dalje në ballkon, i cili ka pamje të mbrekullushme nga detin dhe plazhin. Edhe dhoma e gjumit ka dalje në ballkon me pamje nga deti. Tualeti është i organizuar mirë me të gjithë paisjet e nevojshme hidrosanitare.

a6_p

Sipërfaqa totale: 64.68 m2
Sipërfaqa e brëndshme: 57.75 m2
Sipërfaqa e përbashkët: 6.93 m2

Për të parë projektin me detaje klikoni këtu.

Cmimi: 58,212
Adresa: Rezidenca Merville, Shkëmbi Kavajës
Qyteti: Durrës
Viti i Ndërtimit: 2013
Metër Katror:64.68
Dhoma Gjumi: 1
Tualet: 1
Tipi i Pronës: Apartament
Vendndodhja: Rezidenca Merville Casa nel Mare Shkëmbi Kavajës Durrës
Dhoma: 2