ap-a3
- Ofertë
  • 49.920
  • Property Type:
  • Beds: 1
  • Baths: 1
  • S: 83.2

Apartamenti A3 është i organizuar me një dhomë gjumi, dhomë ndenje të madhe, dy ballkone dhe një tualet. Ky apartament mund të ndryshohet lehtesisht edhe me dy dhoma gjumi. Dhoma e ndenjes përfshin hapsirën e gatimit dhe ngrënies. Kjo dhomë ka dalje në ballkon, i cili ka pamje nga lindja, në pjesën e pasme të objektit. Dhoma e gjumit është mjaft e madhe, gjithashtu ka edhe një ballkon. Tualeti është i organizuar mirë me të gjithë paisjet e nevojshme hidrosanitare.

a3_p

Sipërfaqa totale: 83.2 m2
Sipërfaqa e brëndshme: 74.29 m2
Sipërfaqa e përbashkët: 8.91 m2

Për të parë projektin me detaje klikoni këtu.

Cmimi: 49.920
Adresa: Rezidenca Merville, Shkëmbi Kavajës
Qyteti: Durrës
Viti i Ndërtimit: 2013
Metër Katror:83.2
Dhoma Gjumi: 1
Tualet: 1
Tipi i Pronës: Apartament
Vendndodhja: Rezidenca Merville Casa nel Mare Shkëmbi Kavajës Durrës
Dhoma: 2