ap-a2
- Ofertë
  • 39.900
  • Property Type:
  • Beds: 1
  • Baths: 1
  • S: 57.59

Apartamenti A2 është i organizuar me një dhomë gjumi, dhomë ndenje të madhe, një ballkon dhe një tualet. Dhoma e ndenjes është e organizuar mirë dhe përfshin hapsirën e gatimit, ngrënies dhe ndenjen. Kjo dhomë ka dalje në ballkon, i cili ka pamje nga lindja, në pjesën e pasme të objektit.
Dhoma e gjumit ka hapsirë të mjaftushme për mobiljet. Tualeti është i organizuar mirë me të gjithë paisjet e nevojshme hidrosanitare.

a2_p

Sipërfaqa totale: 57.59 m2
Sipërfaqa e brëndshme: 51.42 m2
Sipërfaqa e përbashkët: 6.17 m2

Për të parë projektin me detaje klikoni ketu.

Cmimi: 39.900
Adresa: Rezidenca Merville, Shkëmbi Kavajës
Qyteti: Durrës
Viti i Ndërtimit: 2013
Metër Katror:57.59
Dhoma Gjumi: 1
Tualet: 1
Tipi i Pronës: Apartament
Vendndodhja: Rezidenca Merville Casa nel Mare Shkëmbi Kavajës Durrës
Dhoma: 2